Kalendarz rodem z PRL'u

23-01-2020

kalendarz prl W naszym sklepie pojawiła się wyjątkowa nowość – kalendarz ścienny, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Możemy wykonać taki kalendarz z dowolnym wzorem, pozwoli to Ci na wybór super prezentu lub ciekawej ozdoby. Kalendarz służy cały rok, korzysta się z niego każdego dnia. Kalendarz musi być wyjątkowy i takie są właśnie nasze grawerowane kalendarze.

Czym jest kalendarz?

Kalendarz to umowna, przyjęta w danej społeczności i kulturze rachuba (pomiar) czasu. Kalendarz dzieli się na powtarzające się cyklicznie okresy, zazwyczaj związane z otaczającą nas przyrodą. Obecnie najbardziej powszechnym kalendarzem jest ten wprowadzony przez papieża Grzegorza XIII i obowiązujący od roku 1582r. Kalendarz wprowadzony w XVIw. nazywany jest kalendarzem gregoriańskim- opiera on się na długości roku zwrotnikowego.

Hitem stał się powrót do PRL’u- niektórzy tęsknią za tamtymi czasami a inni z nutką dowcipu o nim przypominają. Gadżety z tego okresu lub stylizowane na PRL cieszą się dużym powodzeniem i przeważnie są strzałem w dziesiątkę jako prezent. Doskonały podarunek dla pasjonata motoryzacji- klasyki i perełki polskiej motoryzacji z PRL’u- prawdziwy HIT w formie kalendarza. Doskonale ozdobi ścianę w warsztacie samochodowym lub sprawdzi się jako kalendarz pilnego ucznia. Kalendarz można postawić na biurku w pracy lub zawiesić na ścianie w pokoju.

Kalendarze są wielkokrotnego użytku- wystarczy wymienić wkład co sprawia iż kalendarz jest ekologiczny. Jest prosty w obsłudze gdyż po zakończonym miesiącu po prostu odklejamy kartkę. Proszę również pamiętać iż nigdzie indziej nie kupicie Państwo takiego kalendarza- jest to nasz autorski projekt, opracowany przez zespół grafików- produkt firmowy.